• Свеж
Жените Сончоглед Пеперутка Печати Краток Ракав Екипажот Вратот Цврста Маица

Жените Сончоглед Пеперутка Печати Краток Ракав Екипажот Вратот Цврста Маица

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте, НИЕ сме TWZH ДОО, посакувам да имате убав шопинг.Оваа ставка е изработена од висококвалитетна Ткаенина Од Памучна Мешавина, ткаенината е супер мека, пријателска за кожата, здрава, одличен квалитет, нема да се намалува или менува по миењето. Тоа е совршена женска маица за спарување со фармерки, хеланки, шорцеви или здолништа.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.2. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и прикажаната слика. Материјал : Удобна И Мека Ткаенина Од Памучна Мешавина. Ткаенината е удобна за носење, погодна за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона и ви носи супер пријатен допир на кожата. Карактеристики : Сончоглед Графички Принт, Краток Ракав, Врат На Екипажот, Еднобојна, Опуштено Вклопување. Големина : Ве Молиме изберете од асортиман На Мали (И), Средни(М), Големи(Л), Екстра Големи(XL), Двојно Екстра Големи(2 XL) и Тројно Екстра Големи(3 XL). За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ТВЖ". Стил : Обични Маици За Жени. Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме. Бои : ве Молиме изберете од раса На Светло Зелена, Жолта, Виолетова и Сива боја. Сите тие се совршени и имаат убаво удобно меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци и шопинг или работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Млкидк Женски Блузи Ракави Секси Секојдневни Врвови Лабава Фит Течна Кошула Трендовски Туники Мода Лето Елегантни Маици Кошули

женски туника блузи 3 / 4 ракав, обични врвови за жени трендовски, секојдневни врвови за жени трендовски, �

DEN 0.67