• Свеж
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Индустриски Модерен Тегет Кафеава Површина Килими, 5 ' Плоштад

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Индустриски Модерен Тегет Кафеава Површина Килими, 5 ' Плоштад

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Средината На Векот Модерна Тегет Кафеава Површина Килими, 5 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нови Женски Летни Врвови Секојдневен Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвот Опуштено Вклопување

Обични Жени Лето Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвкарактеристики : 1.

DEN 0.67