• Свеж
Google Pixel 4a СО 5g Случај, Rosebono Целосно Тело Солиден Ултра Транспарентност Хибриден Заштитен Случај Со Вграден Заштитник На Екранот Google Pixel 4a 5g Верзија

Google Pixel 4a СО 5g Случај, Rosebono Целосно Тело Солиден Ултра Транспарентност Хибриден Заштитен Случај Со Вграден Заштитник

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Заштитете го и прилагодете го (персонализирајте) вашиот мобилен телефон со овој хибриден 2-во-1 тврд МЕК штитен компјутер за покривање на кожата заштитна обвивка. Овој додаток за мобилен уред обезбедува заштита со спречување на гребнатини и штити од помали капки и неговото совршено вклопување обезбедува тежок солиден изглед и чувство. Хибриден премиум материјал се користеше за зајакнување на предните рабови, страни и назад за да се обезбеди животниот век на овој случај. Повеќеслојниот тпу и поликарбонатниот материјал создаваат најдобра заштита од пад на куќиштето на телефонот во светот. Уникатниот и убав графички дизајн го прави вашиот телефон да изгледа стилски amd уште попривлечен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Медицинска Сестра Врвот Струже Цветни Со Џеб Женска Работна Униформа Медицинска Сестра Униформа Со Два Џебови Краток Ракав V-Вратот

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 222.40