• Свеж
Женски Обични Летни Фустани Без Ракави Женска Мода Еднобојна V-Вратот Удобен Лабав Фустан За Ноќни Фустани Во Домот Специјални понуди Црна 6

Женски Обични Летни Фустани Без Ракави Женска Мода Еднобојна V-Вратот Удобен Лабав Фустан За Ноќни Фустани Во Домот Специјални

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Еднобоен V-Врат Удобен Лабав Домашен Ноќен Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневен фустан, Секојдневна облека, моден дизајн. 2.Материјал : Полиестер 3. Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 4. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи. Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дома, Дневен Стил : Секојдневен, Моден Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина М. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 89см/35.04 "Половината : 84см/33.07" Должина : 77см/30.31 " Жени Обични Летни Фустани Без Ракави Женска Мода Еднобојна V-Вратот Удобен Лабав Домашен Ноќен Фустан Специјални Понуди. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Фустани без ракави за жени секојдневно лето. Плус Големина Дозвола За Женска Облека 1 15 . Подарок за одмор; подарок за Денот На Мајката.

Детални спецификации

Додатоци на производи