• Свеж
Лументо Дами Отворени Предни Зимски Топли Паркови Јакни Секојдневна Задебелена Јакна Со Цврста Боја Кадифен Нејасен Руно Надворешна Облека Црна 2XL

Лументо Дами Отворени Предни Зимски Топли Паркови Јакни Секојдневна Задебелена Јакна Со Цврста Боја Кадифен Нејасен Руно Надворешна

DEN 1339.04

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За Надворешна Облека, Парк Капут Тип На Шема : Еднобојна, Качулка, Патент, Џебови, Врвка За Влечење, Копчиња, Обложено Вештачко Крзно Боја : Каки, Црна, Воена Зелена, Кларет, Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3ХЛ, 4xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Spandexneckline : Должина На Качулка : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се одликува со згуснување на вештачко крзно обложено со аспиратор обложен со вештачко крзно за да обезбеди добра топлина. Аспираторот од вештачко крзно ги одржува главата и ушите топли дури и во налетни услови. Еластичната манжетна го подобрува одржувањето на ветерот надвор.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предниот патент и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Надворешните странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Парк Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Зимски Паркови Палта За Жени, Згуснете Топла Јакна Долна Облека Со Качулка, Дами Секојдневен Лабавrenchот. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женската Секојдневна Парк Јакна Меки Палто Карактеристики Со Качулка, Преден Патент, Врвка За Влечење, Копчиња, Мек И Удобен Нејасен Материјал Од Руно, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Задебелена Женска Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи