• Свеж
Сет за подароци за лековита градина бела лаванда, компјутер

Сет за подароци за лековита градина бела лаванда, компјутер

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Сет за подароци за лековита градина бела лаванда : Оваа колекција е формулирана со природни есенцијални масла за прекрасен мирис, без груби хемикалии, и кожата со негување на кожата и витамин Е. Опуштете се на умот и промовирајте мирна состојба со мекиот, смирувачки мирис на кремасто бело лаванда. Тело магла 4 fl. Оз.118мл. Суштинско масло од тело 0,5 fl. Оз./15мл. Епсом сол чиста 2 fl. Оз.59мл. Природна свеќа соја 1,5 мл./43г;. Лосион за тело 3 мл./85г.

Детални спецификации

Додатоци на производи