• Свеж
Надворешен Склопувачки Фидер За Кученца За Мачиња Силиконски Двојни Чинии За Храна За Кучиња Преклопен Сад За Миленичиња Пренослив Сад За Хранење Кучиња За Мачки ?

Надворешен Склопувачки Фидер За Кученца За Мачиња Силиконски Двојни Чинии За Храна За Кучиња Преклопен Сад За Миленичиња Пренослив

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Волумен : 1 применлива Раса На Кучиња : Универзалитем Тип : Боулсоригин : Континентален Кинески Тип : Кучиња?Карактеристики : Склопувачки, лесен за употреба и носење одличен за кампување,патување,пешачење итн.може да висат вода,храната се чувствува многу мека,мазна,лесна,изработена од висококвалитетен силиконски материјал,без мирис,нетоксично пакување : 1 х Пет Боулнот : 1.Бојата на карабинот е случајна,ве молиме не нарачувајте ако ви пречи2. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 СМ поради рачно мерење.3. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради резолуцијата,осветленоста,контрастот на екранот на компјутерот итн.?? Надворешен Склопувачки Фидер За Кученца За Мачиња Силиконски Двојни Чинии За Храна За Кучиња Преклопен Сад За Миленичиња Пренослив Сад За Хранење Кучиња За Мачки За Патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Продолжена Подлога За Глувче Биро За Глувци Продолжена Голема Гумена Основа Што Не Се Лизга Водоотпорна Голема Подлога За Тастатура

[Ултрамазна Површина] : Со Удобна Површина На Ликра и Материјал за Дишење на влошките Правејќи ги вашите

DEN 2.33

Комплетот За Индексирање На Цртани Филмови Со Кратки Ракави На Мало Девојче Вклучува Лента За Глава Лигавче До Месеци Проверете

Сетот за индексирање на цртани филмови со кратки ракави на девојче вклучува лигавче со лента за глава о�

DEN 303.68