• Свеж
Leesechin Жените Опремени Маица Дозвола Дами Трендовски Градиент Солидна Блуза V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Џебови Блузи

Leesechin Жените Опремени Маица Дозвола Дами Трендовски Градиент Солидна Блуза V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Џебови Блузи

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Жените Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Униформа Божиќ Blousegender : women Collar : v-deckmaterial : Polyesterpatter Тип : printing Style : Trenty, обичниот ракав должина : краток ракав пакет вклучуваат : 1 компјутер topsfeuts : 1.Тренти дизајнот ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)внимание плз : Ако вашето тело е дебело, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! Карактеристики : врвови И Блузи Со Копчиња, врат, Ленти, Блок Во Боја, Ракав Со Манжетни, Кошули Со Кратки Ракави. Лабаво вклопување и разноврсна. Елегантни маици, едноставни Врвови во цврста боја, Уникатен дизајн на v-вратот и надуени ракави. Класичен и стилски. Дизајн : Класични маици со врат/тркалезен врат, пруги на кошулите со кратки ракави, лабави врвови од туника. Дизајн со затворање на копчиња, Вратот И вратот на бродот ќе направат да изгледате поедноставно и помодерно, пругаста, цврста и Печатена маица е многу симпатична, неопходна за секоја модна жена или девојка. Појавување : Погоден За појавување на шорцеви или фармерки, хулахопки или сандали! Можете да врзете јазол напред, што ќе направи да изгледате посекси, стилски, слатки и одлични визуелни ефекти. Овој врв може да биде и кардиган, кој е лесен и лабав, погоден за повеќето фигури. Прилики : овие женски летни врвови за жени се совршени за секојдневна, работа, канцеларија, бизнис, забава, клуб, вечерна ноќ, плажа, состаноци, шопинг, одмор,Училиште, одмор и секојдневно носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем за да го обезбедиме вашето најдобро искуство за купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Садови За Тресет За Садници, Комплет За Послужавник За Градинарски Семиња, Биоразградливи Еколошки Саксии За Почеток На Растенија

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет!Материјал : pulpquanty : 10 / 50 / 100pcs Size : Горниот дијаметар е 6cm / 2.4"; вкупната

DEN 1.67

Гомели Унизе Чевли За Плажа Гумени Ѓон Водени Чевли Магнетни Аква Чорапи Атлетика Против Лизгање Жени Мажи Девојки Момчиња Боси

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чев�

DEN 0.67