• Свеж
YTX4L-BS Ги Заменува Скутерите НА Јамаха SH Riva Razz Батерија-Пакет

YTX4L-BS Ги Заменува Скутерите НА Јамаха SH Riva Razz Батерија-Пакет

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

ОВАА YTX4 L-BS е запечатена оловно-киселинска (SLA) апсорбирана стаклена подлога (AGM) батерија на полнење. АГМ и гел батериите се оловно-киселински и со иста хемија на батеријата. Оваа батерија доаѓа веќе наполнета, запечатена, без одржување и подготвена за инсталирање. Технологијата за апсорбирана стаклена подлога со врвен квалитет (АГМ) е идеална за Атв, Мотоцикли, Personal Пловни Објекти, Џет Ски, Моторни Санки и многу повеќе. YTX4 L - BS Е Батерија Од 12v 3ah 50 Ладни Засилувачи (CCA) Запечатена Оловна Киселина (SLA). Пакет од 4. Димензии : . Поларитет : Негативен лево, Позитивен десно. Списокот е само За Батеријата и Завртките. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. SLA / AGM истури доказ батерија има карактеристика на висока стапка на празнење, широк работни температури, долг работен век и длабоко празнење закрепне. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Правила за бања за бања „Ступел Индустри“ Шарена цветна листа Графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.33