• Свеж
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Чиноизерија, Пагода, Сина, Зелена, Азиска Уметност, Дрво, Пејзаж, Чајџилница, Кимоно, Рибар, Чинц Печатење Прилагодено Постелнина со Лаж?

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Чиноизерија, Пагода, Сина, Зелена, Азиска Уметност, Дрво, Пејзаж, Чајџилница, Кимоно, Рибар,

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Трчач На Маса Чиноизерија, Пагода, Сина, Зелена, Азиска Уметност, Дрво, Памучна Сатенасетете ја вашата трпеза со нашите луксузни тркачи на маса од памук и користете отпечатоци и дезени за да облечете сѐ, од појадок со палачинки до празнични вечери! Секој тркач на маса е достапен во три големини и секој оброк ќе го претвори во прослава. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Тркач На Памучна Маса. Машина за перење. Преклопен раб, митрирани агли, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хотиан Премиум Цветен Жакард Луксузен Тркач На Маса Со Реси За Свадби Роденденска Забава Домашен Декор за Правоаголник и Тркалезна

Веднаш подигнете ја поставката на вашата маса со Луксузниот Тркач На Маса Од Жакард Оваа постелнина се �

DEN 2.67

1 5 Сребрени Светкави Тркачи На Маса, Светкава Покривка Од Ткаенина За Тркач На Маса За Банкет Божиќна Забава Фестивал На Вечера

Прекрасниот тркач на маса со светки е совршен за блинг, искра или раскошна тема за венчавка Тркачите на �

DEN 368.00