• Свеж
Машка Формална Кошула Со Долги Ракави Без Џеб Јака За Превртување Тенок Фит Деловна Работа Луксузна Ткаенина

Машка Формална Кошула Со Долги Ракави Без Џеб Јака За Превртување Тенок Фит Деловна Работа Луксузна Ткаенина

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Машка Формална Кошула Со Долги Ракави Џебна Јака За Превртување Тенок Фит Деловна Работа Луксузна Ткаенина. Големина (см) : . Mt Рамо : 42t Bust : 96t ракав : t61tlengh : t69. L t Рамо : 44t Bust : 100tsleve : t62tlengh : t71. XLt Рамо : 46t Bust : 104tsleve : t63tlengh : t73. XXLt Рамо : 48t Bust : 108tsleve : t64tlengh : t75. XXXLtsholder : 50t Bust : 112tsleve : t65tlengh : t77. Големина (инч) : . М т Рамо : 16.54т Биста : т37. 8чаур : т24. 02должина : т27. 17. L t Рамо : 17.32t Биста : t39. 37tsleve : t24. 41tlengh : t27. 95. XLt Рамо : 18.11t Биста : t40. 94tsleve : t24. 8tlengh : t28. 74. XXLt Рамо : 18,9t Биста : t42, 52tsleve : t25, 2tlengh : t29, 53. XXXLt Shoulder : 19.69t Биста : t44. 09tsleve : t25. 59tlengh : t30. 31. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : Мода. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил На Ракав : Долг Ракав. Должина : Редовно. Повод : Формално. Содржина На Пакетот. 1 х Машка Кошула. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : оваа кошула е направена од памучна мешавина која е многу мека и comfortable.It не е ниту тенка ниту густа, погодна за пролет, лето и есенско носење. ДИЗАЈН : Деловен стил, тенок фит, копче со едно гради, демонстрирајте го темпераментот на вашата успешна личност. ПРИЛИКА : оваа кошула е одлична за свечена, деловна облека и други специјални настани, забава, состаноци, свадба, забава за дипломирање ,матура. ФИТВАРИЈАЦИЈА : Редовно вклопување, ако сакате да се облекувате поудобно, нарачајте големина поголема од онаа што вообичаено ја носите. ГОЛЕМИНА : M/L/XL/XXL/XXXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи