• Свеж
Ројалов Женска Мода Геометриско Печатење Со Долги Ракави Лабав Шлиц Со Половина Маичка Врвни Женски Дуксери Трендовски

Ројалов Женска Мода Геометриско Печатење Со Долги Ракави Лабав Шлиц Со Половина Маичка Врвни Женски Дуксери Трендовски

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 52см/20,47" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 63,5 см/25,00" Ракав : 53см/20,87" Должина : 69см/27,17"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 65см/25.59" ракав : 54см/21.26" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 66.5 см/26.18" ракав : 55см/21.65" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 68см/26.77" ракав : 56см/22.05" должина : 72см/28.35"големина : хххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 69.5 см/27.36" Ракав : 57см/22.44" Должина : 73см/28.74"Сезона : Aut/пролет/Зима/лето совршен со фармерки Или хеланки; Погоден За секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, Канцелариски Прилики што добивате : 1 женски дуксер карактеристики : долги ракави, тркалезен Врат, Лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмови Како Да се мие : Ладно Миење раце,Закачување или линија за сушење : жените овој печатен врв е изработен од мека И Лесна Ткаенина, што ве Прави Поудобно за носење материјал : полиестерска јака : качулка : одговара на големината на женските тркалезни врвови на вратот Памучен женски секојдневен моден долг ракав со џебен пуловер на вратот горна блуза дебелина : стандарден Стил : секојдневен,моден полиестер. Увезени. Удобно, течно вклопување. Мода, секојдневен и шармантен стил дуксер за дуксери за жени, женски модни Врвови За пуловер, апсолутно прекрасен стилски. Повод : погоден за пролет и fall за работа, спорт и секојдневно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сдјма Машки Кошули Гроздобер Шарени лесни плетење Кошула Модни Мажи Без Ракави Еднобојна Врвка За Влечење Обичен Резервоар Блуза

Модни Мажи Еднобојна Врвка За Влечење Обичен Резервоар Со Кратки Ракави Со Качулка Блузакарактеристик�

DEN 511.84

Бигерсел Женски Летни Врвови Жени Лето Редовно Печатење Редовни Жени Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Женски Блуза Квадратен

Бигерсел Женски Летни Врвови Жени Лето Редовно Печатење Редовни Жени Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен

DEN 1.67

Машка Кошула кавеитл, МАШКА ХАВАЈСКА 3д Печатена Кошула Со Непозиционирање Со Кратки Ракави Кошула Со Ревер На Плажа Врвна Кошула

Машка ХАВАЈСКА 3Д Непозиционирачка Печатена Кошула Со Кратки Ракави Кошула Со Ревер Врвот На Плажата Ко

DEN 2.33

Мажи Модна Блуза Врвен Тропски Стил Печатење Хаваи Лето Одбијте Јака Кошула Мода Пролет Кратки Ракави Ревер Печатење Маици Топ

Големина : М Половината : 112см / 44.09" Ракав : 23см / 9.06" Должина : 74см / 29.13" Големина : Л Половината : 120см / 47.24" Ра�

DEN 143.84