• Свеж
Кошули За Гитара Кратки Ракави Обични Кошули Со Копчиња Хараџуку Кошули За Деца

Кошули За Гитара Кратки Ракави Обични Кошули Со Копчиња Хараџуку Кошули За Деца

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фјофпр Кардиган Џемпери За Жени Лесен Моден Цврст Копче Дами Со Долги Ракави Секојдневно Лабаво Вклопување Отворено Предно Плетено

Дизајнот на кардиганите е многу облечен и лежерен, што прави да се чувствувате сигурни и удобни за секој

DEN 2.67

Машки Фустан Кошули Кошули Со Долги Ракави Кошули Со Пруги Секојдневна Кошула Со Копчиња Основен Држач Пуловер Со Јака Виолетова

Големина На Табела : Големина На С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Ракав : 66см / 25.98" �

DEN 303.84

Алохаидивио Женски Спортски Панталони Клиренс, Женски Моден Летен Цврст Секојдневен Џебен Џеб Без Ракави Суспендиран Комбинезон

Женски Моден Летен Цврст Лежерен Џеб За Џеб Од Ками Без Ракави Комбинезон Карактеристики : 1.Карактерист

DEN 2.00

Шарени-Мексикански-Цвеќиња-С-Модели-Симпатична-С Телефонска Кутија, Дегинирана За Мото Г Игла 5Г Куќиште За Мажи Жени, Флексибилна

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 2.67