• Свеж
Зимски Есенски Фустани За Жени Свадбен Гостин Лејди Со Долги Ракави Секојдневен Моден Ревер Макси Долг Фустан Фустан Со Цврста Кошула

Зимски Есенски Фустани За Жени Свадбен Гостин Лејди Со Долги Ракави Секојдневен Моден Ревер Макси Долг Фустан Фустан Со Цврста

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. Материјалот Не Е Свила, Туку Е Квалитетна Ткаенина. Повод : Овој Фустан Може Да Ве Задоволи Да Излегувате Со Вашето Момче, Да Правите Совршени Фотографии Додека Сте На Одмор. Кога Шетате Покрај Плажа Со Очила За Сонце И Модерна Капа, Вие Сте Најатрактивната Убавица На Ова Место. Летниот Фустан Со Цветен Принт Е Женски Романтичен Сон, Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Печатењето Е Ретро И Прекрасно, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу Убаво И Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Носите Овој Фустан Ќе Привлечете Поголемо Внимание. Најдобар Подарок : Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Независноста, 4 јули, најдобриот подарок за мајка, Девојка, сопруга. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта На Вештерките,божиќното перење вовед : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете се за да го исчистите вашиот макси поделен фустан внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Супер Мала Тежина И Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, Совршен За Лето И Други Сезони.Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика).Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во Описот или табелата со големини на сликата, обрнете внимание на големината на раката, Не само на бистата, благодарностсовршен фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, aut и зимаприлика : носење На Отворено,Секојдневно, Канцеларија; Одлично Со високи потпетици, чизми итн. Карактеристики : Женски Летен Фустан, Цветен Принт, Боемски Стил, Должина На Миди, Гроздобер, Симпатичен Издуван Краток Ракав, Течен Замав На Полите, Вратот На Екипажот, Лабаво Вклопување, Гроздобер И Елегантен Изглед, Возбудлива Линија На Полите, Високиот Струк Совршено Ја Покажува Вашата Добра Фигура На Телото, Печатена Со Точки, Мини Фустани Во Линија, Вашиот Најдобар Избор за Топло Лето. Ви благодариме за разбирањето(фустани за венчавки за жени,породилен фустан,есенски фустани за жени 2022 година,фустани за свадбен гостин,црн фустан,коктел фустани,фустани за враќање дома за тинејџери,фустан со плус големина,секси фустани за жени,црни фустани за жени,бел фустан жени,фустан со долги ракави за жени,летен фустан за жени,макси фустан за жени,секојдневни фустани за жени,миди фустан,летни фустани со ракави,полуформални фустани за жени,женски секојдневни фустани,женски секојдневни фустани,женски летни фустани секојдневни,коктел фустан за грб,фустан за жени,дамски фустани,цветен фустан за жени,женски фустан,мини фустани,бохо фустан,секојдневен фустан,фустани за жени лето,фустани жени секојдневно лето,летни секојдневни фустани за жени,женски фустани лето лежерно,женски фустани за лето,женски макси фустан со долги ракави,макси фустан со долги ракави за жени,венчаници за гости,женски фустани за свадба гостин,коктел фустани за жени свадба гостин,фустан за свадба гости жени,жени коктел фустан,коктел фустан за свадба гостин) основни зимски есенски фустани супер мек и удобен материјал, погоден за пролет,aut,зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фустани Летни Долги Формални Сатенски Оглавници За Вратот Без Ракави Течни Долги Тенкови Фустани За Жени Вечерна Забава

Материјал : Полиестер Должина : Долго Стил : Секојдневен, Елегантен, Моден, Симпатичен Повод : Забава, Сек�

DEN 3.00

Жени Секси Шупливи Макси Фустан Шпагети Каиш Оглавник Вратот Здолништа Обичен Цветен Принт Висок Струк Без Грб Едноделна Облека

Женски Летен Фустан, Прашка Обична / Печатена Прашка Шуплива Вратоврска Долга Облека, Дами Со Висок Стру

DEN 2.33