• Свеж
Поставете Алатки За Боење Коса Табла За Истакнување И Четкајте Табли За Умирање Коса

Поставете Алатки За Боење Коса Табла За Истакнување И Четкајте Табли За Умирање Коса

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис r. r. Овој сет на табла за истакнување и четка за боење на косата може да помогне да се обои косата на чист и професионален начин, го штити скалпот на косата и ви дава убава боја на коса.Тие можат да спречат бојата на косата директно да го допира коренот на косата и да го заштитат скалпот на вашата коса. Тие можат брзо да ја обојат косата и да ја заштитат вашата коса од оштетување. Погоден за професионален салон и домашна употреба.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : Пластика.р. - Големина : 35,00Х8, 00Х1, 00 см/13, 76Х3, 14Х0, 39 инчи.р. - овој професионален комплет е погоден и за домашна и за салонска употреба . р. - четката помага да се обои подобро, лесна и удобна за употреба . ви дава прекрасен изглед.р. - Повлечете ја косата што сакате да ја обоите преку таблата, исправете дел од косата за нанесување боја или белило, ви дава прекрасен изглед.р. - Цврстата табла за истакнување и влакната помагаат при покривање и нема да заглават многу коса во четката.р. - Изработен од врвен материјал за долгорочна употреба.Пакување листа : 5 х Коса Умирање Одборир. 5 х Коса Умирање Четки овој професионален комплет е погоден и за домашна и за салонска употреба. Четката помага да се обои подобро, лесна и удобна за употреба. ви дава прекрасен изглед. Повлечете ја косата што сакате да ја обоите преку таблата, исправете дел од косата за нанесување боја или белило, ви дава прекрасен изглед. Цврстата табла за истакнување и влакната помагаат при покривање и нема да заглават многу коса во четката. Изработен од врвен материјал за долгорочна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

фановите на хартија јуехао поставија вентилатори за преклопување рачни вентилатори обожаватели на бамбус женски издлабен вентилатор

Виткање Фанови Рачни Фанови Бамбус Фанови на Жените Издлабени Бамбус Рака Држи Fan Feature : соодветна голем�

DEN 78.40