• Свеж
Џоџо Сива - О Предвремени-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Џоџо Сива - О Предвремени-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Џоџо Сива - О, Снап-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави - Авторски Права Виаком Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи