• Свеж
Современ Геометриски Триаголник Фенси Хипстер Мемфис Деведесетти Осумдесетти Модел Модерна Апстрактна Пастелна Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

Современ Геометриски Триаголник Фенси Хипстер Мемфис Деведесетти Осумдесетти Модел Модерна Апстрактна Пастелна Градина Знаме

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Мода Преголема Шифон Маица Дизајн На Патент V Врат Жени Плус Големина Блуза Кошула Вратоврска Обоена Лента Печатење Кратко

Овој печатен женски врв со кратки ракави е направен од мек, лесен памук и полиестер за секојдневно носењ

DEN 3.00

Ахербиу Женски Ветробрански Јакни Дебели Обложени Долги Ракави Со Патент Висок Врат Со Качулка Термички Топли Палта За Пешачење

Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 62см / 24.41" Должина : 67см / 26.38 " Мат�

DEN 959.84