• Свеж
Чолиус Дете Бебе девојка 4 јули Облека Крава Глава Печатење Краток Ракав Ресел Маица Ѕвезда Одблесокот Панталони Поставува

Чолиус Дете Бебе девојка 4 јули Облека Крава Глава Печатење Краток Ракав Ресел Маица Ѕвезда Одблесокот Панталони Поставува

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Бебе Дете Девојки Панталони Во Собата, Краток Ракав Крава Печатење Ресни Маица Со Одблесокот Панталони Секојдневен Облека. Овој комплет панталони е многу добар подарок за вашето бебе дете девојка на нејзиниот роденден. На вашето дете ќе му се допадне многу! Лесна облека!. Големина Шема. Големина (см). 90 t Tops Должина : t36tt Waist : t40tt Bust : t54t Tpant Должина : t46tt Age : t12-24 Месеци. 100 t Tops Должина : t38tt Waist : t42tt Bust : t56t Tpant Должина : t50tt Age : t2-3 Години. 110 t Tops Должина : t40tt Waist : t44tt Bust : t58t Tpant Должина : t54tt Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t42tt Waist : t46tt Bust : t60t Tpant Должина : t58tt Age : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t44tt Waist : t48tt Bust : t62t Tpant Должина : t62tt Age : t5-6 Години. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). 90 t Tops Должина : t14. 17 пресврт : t15. 75 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t18. 11 t Age : t12 - 24 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 96 пресврт : t16. 54 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t19. 69 t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t15, 75 пресврт : t17, 32 t Bust : t22, 83 Tpant Должина : t21, 26 t Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t16, 54 пресврт : t18, 11 t Bust : t23, 62 Tpant Должина : t22, 83 t Age : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t17, 32 пресврт : t18, 90 t Bust : t24, 41 Tpant Должина : t24, 41 t Age : t5-6 Години. Спецификација. Име на предметот : облека за девојки. Боја : бела. Материјал : мешавина од памук, полиестер. Големина : 90, 100, 110, 120, 130. Ракав : краток ракав. Јака : вратот на екипажот. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x врвови. 1 пар панталони. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : облеката за девојки е изработена од врвна мешавина од памук, полиестерски материјал, без штета на кожата на малите девојчиња, мека и удобна за носење. Симпатичен Дизајн : Маичката има краток ракав, вратот на екипажот, крава печатена шема, ресни полите. Спарете се со пар панталони со кравјо печатење кои имаат еластичен струк, летната облека ја прави вашата девојка да изгледа преслатко. Избор на големина : има 5 големини за избор : 12-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава. Прилики : Прекрасна облека за кратки ракави за девојки, совршена за секојдневна, секојдневна, училишна, игра, фотографија, и погодна за внатрешни или надворешни работи. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парче врвови, 1 пар панталони. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Држач за Списание хемотон Виси Држач За Дисплеј За Резервни Датотеки За Весници монтиран на Ѕид Кошница За Организатор На Датотеки

Опис r r Оваа ставка е изработена од врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба Рационалниот ди

DEN 207.84