• Свеж
Елегантен Обичен Штанд Јака Вграден Фустан Без Ракави Бели Женски Фустани

Елегантен Обичен Штанд Јака Вграден Фустан Без Ракави Бели Женски Фустани

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Елегантен Обичен Штанд Јака Опремени Без Ракави Бели Женски Фустани И (4) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Бела Елегантна Обична Вградена Женска Облека Женска Облека Облечена Во Големина И Вклопување(инч)големина НА сад биста Големина На Рамо Големина На Половината Должина На Колкот 4 С 34,6 15 28,3 36,2 37,8 6 М 36,2 15,4 29,9 37 39,4 8/10 Л 38,6 15,9 32,3 37,8 41,7 12 ХЛ 40,9 16,5 34,6 38,6 44.1 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Бела Елегантна Обична Јака За Држач Опремени Женски Фустани Без Ракави С (4). Кратки Обични Женски Фустани Без Ракави Не-Истегнување бела S_USA големина (4). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Бела. Стил : Елегантен. Тип На Шема : Обичен. Детали : Патент. Тип : Опремени. Деколте : Стојат Јака. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Висок Струк. Облик На Полите : Молив. Должина : Кратко. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Ткаена Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Симплмасигени Детски Ден Расчистување На Боди за Деца 1-4 години Облека За Момчиња За Бебиња За Бебиња Поставени Врвови За Маици+Шорцеви

14 години Детско Бебе Момчиња Облека Во Собата Маица Блузи+Шорцеви Летни Облекамоден дизајн, Нов, квалит�

DEN 3.00

Компатибилен Со Моторола Мото Работ Телефон Случај, Точки Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок Отпорен Случај За Моторола

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 159.84

Б91хз Плус Големина Блузи За Денот На Независноста На Жените За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Резервоари За Вратот

Плус Големина Блузи За Жени Секси Денот На Независноста За Жени Печатење Дневни Летни Кошули За Женски �

DEN 144.00

Панталони Со Широки Нозе За Жени Дечко Џогер Ладно Рамо Комбинезон За Печатење Копче Суспендер Комбинезони Широк Џеб Нога Панталони

Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Копче За Печатење Суспендирани Комбинезони Широк Џебе�

DEN 271.84