• Свеж
2xl Камо Животот Е Премногу Краток За Да Биде Обичен

2xl Камо Животот Е Премногу Краток За Да Биде Обичен

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белиот Камо Животот Е Премногу Краток за Да Биде Обичен! Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Камо Животот Е Премногу Краток за Да Биде Обичен! печатени преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи