• Свеж
Нерѓосувачки Челик Чаршав Маси Капак Клипови Држач Стеги Партија Алатка

Нерѓосувачки Челик Чаршав Маси Капак Клипови Држач Стеги Партија Алатка

DEN 187.04

Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик Чаршав Маси Капак Клипови Држач Стеги Партија Алатка : Сосема нов и висок квалитет. Материјал : Големина од нерѓосувачки челик : 6х5, 3х1, 2см тоа е клип за чаршав, кој се користи за стегање на крпа за маса. Добар капацитет за истегнување, мала тежина, лесно и едноставно за ракување. Отпорен на ' рѓа, без деформација.Содржина на пакетот : 6xstaneless Челик Чаршав Клип Овој симпатичен персонализиран украс е дизајниран да запомни дека е ставен во карантин дома, прави одличен подарок за престој дома за 2021 година. Секој украс е добро спакуван за да спречи кршење и доаѓа со јамка за лента за лесно закачување на Елката. Деликатно и празнично : Закачување на персонализираниот украс на Вашата Елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за одмор, тоа ќе биде совршен начин да создадете трајни, љубовни спомени. Можете да додадете свој стил и личен на украсот користејќи тенок маркер пенкало, нека се исуши по аплицирањето, тоа ќе остане во ред. Одлично за создавање Божиќна Атмосфера, Совршено За украсување на вашиот дом На Божиќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Обезени Комбинезони За Жени Ремени Без Ракави Комбинезони Клиренс Женски Летен Европски И Американски Прашка Цврст Џеб Секојдневен

Жени Лето Европски И Американски Прашка Цврст Џеб Секојдневен Комбинезонкарактеристики : 1.Карактерист

DEN 399.20

Божиќен Стил Мажи Качулка Слободно Време Жени Дуксери Цртан Филм Каваи Момчиња И Девојки Лабава Мода Пуловер Отворено Спортски

На неутрален дуксер со качулка, тој е многу погоден за совпаѓање Со Маици, јакни, палта, фармерки, фармер�

DEN 3.00