• Свеж
600мл Термос Ручек Бо Нерѓосувачки Челик Пренослива Супа Од Храна Вакуумско Пржење Тенџере Шише За Зачувување На Топлина Со Рачка Термос За Храна

600мл Термос Ручек Бо Нерѓосувачки Челик Пренослива Супа Од Храна Вакуумско Пржење Тенџере Шише За Зачувување На Топлина Со

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . Нерѓосувачки Челик кутијата за зачувување на топлина е изработена од нерѓосувачки челик кој нема да ослободува штетни материи, кои имаат добра отпорност на корозија, отпорност на топлина, отпорност на оксидација, јачина на ниска температура. Зачувување кутијата за зачувување на топлина има добро зачувување на топлината што може да ја смести храната здрава, погодна е за сервирање и лесна за чистење. Голем Дизајн На Отворањесо прилагодување на голем дизајн на отворање, можете подобро и погодно да ја држите храната во кутијата. Во исто време, лесно може да го исчисти контејнерот. Исклучителен Изглед Доаѓа со чист дизајн на боја, изгледот на кутијата е убав и едноставен, погоден за луѓе со различен возрасен опсег. Мултифункционално кутијата за зачувување на топлина може да се користи за пржен ориз, каша и јајца, бидејќи капакот може да се користи како сад, погоден за употреба. Лесен за Носење кутијата за зачувување на топлина прифаќа дизајн на тока, мала големина и мала тежина што нема да зазема премногу место, лесен за извршување што може директно да се стави во вреќата со вкрстено тело. Спецификации : Тип : кутија за зачувување на топлина. Материјал : нерѓосувачки челик+силикон. Боја на предметот : црна/ориз бела. Капацитет : 600мл. Големина : 10.5*10.5*18см/4.13*4.13*7.07 инч (L*W*H). Тежина : 420гр/14.82 мл Нерѓосувачки Челик : кутијата за зачувување на топлина е изработена од нерѓосувачки челик кој нема да ослободува штетни материи, кои имаат добра отпорност на корозија, отпорност на топлина, отпорност на оксидација, јачина на ниска температура. Зачувување : кутијата за зачувување на топлина има добро зачувување на топлина што може да ја смести храната здрава, погодна е за сервирање и лесна за чистење. Голем Дизајн На Отворање : Прилагодување на голем дизајн на отворање, можете подобро и погодно да ја држите храната во кутијата. Во исто време, лесно може да го исчисти контејнерот. Исклучителен Изглед : Доаѓа со чист дизајн на боја, изгледот на кутијата е убав и едноставен, погоден за луѓе со различен возрасен опсег. Мултифункционално : кутијата за зачувување на топлина може да се користи за пржени ориз, каша и јајца, бидејќи за капакот може да се користи како сад, погоден за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спакувајте Полесни Одете Понатаму-Врежана Чаша За Кригла Оз Уникатен Смешен Подарок За Роденден Подароци За Дипломирање За Мажи

Дали некогаш сте се запрашале "ми треба стакло што одговара на мојот стил?"Овие тамблери од нерѓосувачки

DEN 2.67