• Свеж
Бетерц Лист Женско Тело Уметност Водоотпорен Божур Цвет Рака Нога Назад Привремена Тетоважа Налепница

Бетерц Лист Женско Тело Уметност Водоотпорен Божур Цвет Рака Нога Назад Привремена Тетоважа Налепница

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Божур цвет шема дизајн. Изгледа како вистинска тетоважа по аплицирањето. Безбедно мастило и лепак тело тетоважа налепница. Одличен избор како привремена тетоважа, шминка за тело и капак со лузни. и нбсп;. Тип : Налепница За Тетоважа. Количина : 1 Лист. Тема : Убавина. Пол : Жени и 39; с.Материјал : Занаетчиска Хартија. Шема : Божур. Локации : Рака, Нога, Грб, Бут, итн. Карактеристики : отпорна на Пот, Водоотпорна, Отстранлива, Шарена, Убава Шема На Божур. Големина : 12см х 20см/4.72 и цитат; х 7.87 и цитат; (Прибл.). и нбсп;. Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. и нбсп;. Пакетот Вклучува : . 1 Лист Тетоважа Налепница Божур цвет шема дизајн. Изгледа како вистинска тетоважа по аплицирањето. Безбедно мастило и лепак тело тетоважа налепница. Одличен избор како привремена тетоважа, шминка за тело и капак со лузни. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Детални спецификации

Додатоци на производи