• Свеж
17t-cn Домашен Деловен Лаптоп, Intel Iris Xe, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb PCIe SSD + 1TB HDD, Win Pro) СО Dv4k Dock

17t-cn Домашен Деловен Лаптоп, Intel Iris Xe, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb PCIe SSD + 1TB HDD, Win Pro) СО Dv4k Dock

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP 17t-cn000 Form/Стил : Стандарден Процесор : 11th Gen Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 8mb Кеш, 4-Јадра)Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel Iris Xe Интегрирана Графика, Складирање : 128gb PCIe SSD (Солидна Состојба Диск) + 1tb HDD (хард диск)оперативен систем : Windows 10 Pro-64display : 17.3 Во Hd+ (1600x900) 60hz 16 : 9 Ips Дисплеј На допирконекција : 802.11 Ac WIFI, BLUETOOTH 5.1, Порти/Слотови : 2 Usb 3.1 Gen1, 1 Hdmi, USB 3.1 тип-C gen1, Без Оптички диск, слушалки/микрофон комбо џекинпут/Излез : 720p Hd веб камера, Сребрена Тастатура Со Целосна Големина, БАТЕРИЈА : 45w напојување, 3-Ќелија 41 whr Батерија Други Карактеристики, боја : ПРИРОДНА Сребрена Тежина : 4,85 Lbproduct ДИМЕНЗИИ (WXLXH) : 1 Година Гаранција На Производителот Од Michaelelectronics2 (Професионално НАДГРАДЕНА Од michaelelectronics2) usb-c Dv4k 100w Универзална докинг станица-6x3s6u3model : DV4 KMODEL Број : 6x3s6u3usb-C во 100w Pd 4k Usb 3.2 Dp HDMI RJ457.06x3, 25x1, 25 Инчи, 12.16 OZWINDOWS, Macos, CHROME Os, Linux, АНДРОИД, убунту компатибилен интел и5-1135г7 4-јадрен процесор. Интел Ирис Xe Графика. 128 GB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 ВО HD+ (1600x900) Екран На Допир. Виндоус 10 Про 64бит.

Детални спецификации

Додатоци на производи