• Свеж
Џесика Симпсон Женска Динелија Модна Патика, Опции За Боја

Џесика Симпсон Женска Динелија Модна Патика, Опции За Боја

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Лизгачка патика во прекрасни бои и дезени е одличен начин да ги натопите прстите во најжешките трендови. Големината на жените. Текстилна горна и постава; Термопластичен гумен синтетички ѓон; еластични влошки; рамна патика со Лизгање; Амортизирано подножје; Женска Модна Патика Динелија Џесика Симпсон, Опции за Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи