• Свеж
Детско Бебе Девојки Облека Виножито Ромпер Комбинезон Боди Летна Облека Во Собата

Детско Бебе Девојки Облека Виножито Ромпер Комбинезон Боди Летна Облека Во Собата

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Детско Бебе Девојки Облека Виножито Ромпер Комбинезон Боди Летна Облека Комплет Материјал : Изработен Од висококвалитетни полиестерски ткаенини, меки и пријателски за кожата, еластични, апсорбираат пот и дишат, што ги прави децата поудобни, а родителите поудобни. Идеални Подароци : и практични и убави, совршени за роденден/ Нова година/ божиќен подарок за деца. Овој подарок и благослов можете да им го донесете на вашите семејства и пријатели. Боја на големина : постојат пет големини достапни за вас, погодни за девојчиња од различна возраст, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : сина/ жолта/ розова/ розова. Печатено : костимот за играње усвојува деликатна технологија за печатење, во комбинација со извонредна цветна печатена шема, светлите бои не се лесни за бледнеење или деформирање. Прилики : Погоден за дома, училиште, забави, на отворено, играње, крајбрежје, фотографирање итн. Супер модерен со кардиган, наметка, сандали, капа, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

дрпгунли Тренингот Шорцеви Трчање Тренингот Еластична Половината Јога Панталони Спортски Панталони Шорцеви За Жени Трендовски

Женски Трчање Шорцеви Тренингот Еластична Половината Атлетски Јога Панталони Спортски Панталонипрефе

DEN 2.00