• Свеж
Дозвола Женски Капут Женски Капут Со Еднобојно Копче Палто Рекреативни Кардигански Врвови Со Долги Ракави

Дозвола Женски Капут Женски Капут Со Еднобојно Копче Палто Рекреативни Кардигански Врвови Со Долги Ракави

DEN 822.24

Од стока
Во магацинот

Aoochasly Дозвола Женски Капут Женски Капут Со Еднобојно Копче Палто Рекреативни Кардигански Врвови Со Долги Ракави карактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден2. се вклопуваат Од S ДО XXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување.4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично за спарување со слаби и панталони. Моделот го олеснува пристапот или облекувањето. Оваа блуза е совршена за секојдневна, секојдневна, работа, дома, излегување, училиште, одмор итн.5. Рачно миење ладно, белење, висат суво, ниско железо доколку е потребно.Сезона : Есенски Винергендер : Жени, Девојкаприлика : Мода, Дневен Материјал : Кадифе : Мода, Секојдневна ❤ономија И тродимензионално сечење : Тенок фит има модерен крој кој го прегрнува телото додека сепак остава простор за движење.Можете лесно да ја покажете вашата шармантна фигура Во Форма На С во оваа студена зима.Дамите долги паркови зимски палта ќе ве направат многу пошармантни и елегантни.Јакната е многу подуена и мека,полнењето беше рамномерно распоредено за лесно пакување. Совршено ЗА : Женските јакни се совршени за пешачење, патување, кампување, парк, на отворено, работа итн. Модниот и трендовски женски зимски капут може да се совпадне со сите видови фармерки, хеланки и панталони. + СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Палто Со Долги Ракави За Жени/Карирана Јакна За Жени/Јакни Со Копчиња За Жени/Зимски Палта За Жени 2023/Фланелни Кошули Со Јака За Ревер За Жени/Надворешна Облека Со Блок Во Боја За Жени/Секојдневни Јакни Со Џебови/Долгatов Капут За Жени/Тартан Јакни за Жени. ●ЗИМАТА Е ПОДОБРА : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Се ПРЕПОРАЧУВА : Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете/Мијте Со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туфрегиов Женски Долг Ракав Фустан Кардиган Клиренс Лесни Обични Плетени Зимски Палта Патување Канцеларија Лабава Јака Со Џебови

Добредојдовте во нашата продавница! Ние се фокусираме на продажба на модерни женски дуксери за да ви об�

DEN 956.64

Женска Плажа Кардиган Шифон Боемски Кимоно Кардиган Fall Мода Тенка крема За сончање Кардиган Кардигани Обичен Лабав Капут Тренингот

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на Наш

DEN 0.67