• Свеж
Хавајски Кошула Боречка Кошула Краток Ракав Плажа Алоха Секојдневен Одмор Кошула Тропски Фудбалски Модел Светско Првенство Облека, Големина 100-170 ХХС-8ХЛ За Парови,

Хавајски Кошула Боречка Кошула Краток Ракав Плажа Алоха Секојдневен Одмор Кошула Тропски Фудбалски Модел Светско Првенство Облека,

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Детали За Производот : . 1.Должина На Облека : Редовна . 2.Должина на ракавот : Краток ракав . 3.Тип На Затворање : Копчиња . 4.Тип на издание : Лабава . 5.Еластичност : Микро-Еластичност . 6.Силуета : Х-Линија . 7.Дебелина : Лесен . 8.Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор . 9.Материјал : Полиестерски влакна . 10.Деколте : Јака За Кошула . 11.Шема : Божиќна Шема . 12.Стил : Секојдневен . 14.Тема : Лето . 15.Боја : Како Што Покажува Сликата . 16.Големина : 100-8 XL . 17. Пакет : 1*Кошула . 1.ТРОПСКИ ХАВАЈСКИ ДИЗАЈН : Машки хавајски кошули, лежерен стил на копче со кратки ракави, јака за камп,исправен раб со странични отвори, обични машки кошули, кои изгледаат многу згодно и секојдневно, се вклопуваат точно по големина, стил надвор од канцеларија, секојдневно носење. Можете исто така да ја носите хавајската кошула со маица внатре,ќе бидете привлечни за очи. Машките летни кошули совршено се совпаѓаат со шорцеви, панталони на плажа итн. 2.ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАШКИ КОШУЛИ : Нашите хавајски кошули за мажи се направени од ткаенини со супериорен квалитет. Добра конструкција, пријателска за кожата, ултра мека ткаенина за машки кошули со копчиња со кратки ракави, тоа е идеална кошула за топли и сончеви денови. Шиење уредно и извонредно хавајско изработка, вие сте сигурни дека ќе останете удобни цел ден. 3.US СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : нашите машки кошули со копчиња со кратки ракави се направени врз основа на стандардната големина на САД.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ги нарачате нашите машки кошули на плажа. Оваа кошула со копчиња за плажа мменс е редовна, ако сакате полабаво вклопување, нарачајте една големина нагоре. Ве молиме, проверете ја табелата со големини на сликата за да го потврдите најдоброто за вас. 4.ПОВОД И ПОДАРОК : дедо мраз елементи хавајската колекција е одлична за Одмор, Божиќна сезона, Забава, Вокација. 5.ГАРАНЦИЈА ЗА НЕГА и ЗАДОВОЛСТВО НА ОБЛЕКАТА : Погоден За рачно и машинско перење на 30 степени, држете се добро после миење. Измијте го пред да го носите. Ве молиме, не избелувајте. Сушење на ниско, ниско железо доколку е потребно. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било проблеми со кошулите со копчиња за мажи, само стапете во контакт и ние ќе ви помогнеме – без проблеми, без проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Спортски Аро - Панталони Машки Шорцеви Боксери Лабави Панталони За Плажа Што Дишат Машки Боксери Вградени Шорцеви Со Светло

Машки Спортски Аро Панталони Машки Шорцеви Боксери Лабави Панталони За Плажа Што Дишат Машки Боксери В

DEN 1.67