• Свеж
Јумилов Женски Сандали Кои Дишат Едноставна Еднобојна Клин Дебел Ѓон Удобни Чевли Со Големи Димензии Летна Удобна Плажа Обувки За Одење На Отворено

Јумилов Женски Сандали Кои Дишат Едноставна Еднобојна Клин Дебел Ѓон Удобни Чевли Со Големи Димензии Летна Удобна Плажа Обувки

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26,0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26 см/10,2" стил : Принцеза,секојдневна,едноставна погодна за одење на отворено,забава,ОДМОР,ЗАБАВА,РАБОТА,СВАДБА и ДРУГИ прилики ТОА е СТИЛСКИ избор за секоја Пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави Итн.Пакет : 1 Пар Женски Чевлиобични чевли,чевли На Плажа, чевли за венчавки, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Сцени : Внатрешни И Надворешни, Мода, Слободно Време Удобни женски сандали, дајте им на нозете пауза без оглед на приликата. Секојдневна, разноврсна сандала дизајнирана за секојдневно носење и вклопување. Разноврсна Мода : Овие сандали за жени облечени лето се направени за разноврсност, бидејќи можат без напор да се комбинираат со секоја облека. Цел ден удобност. Може да се комбинира со сите видови облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дете Повик Летни Фустани, Бебе Девојки Принцеза Здолниште Облека, Мали Девојки Симпатична Партија Танц Еднобојна Нето Предиво

Мали Девојки Симпатична Партија Танц Еднобојна Нето Предиво Тул Принцеза Фустан Здолништекарактерист�

DEN 175.84

Блузи За Женски Женски Лабави Врвови Со Кратки ракави Обични Врвови Со Копчиња За Туника Со Плус Големина Дами Врвот Темно Зелена

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Ракав : 18см / 7,09" Рамо : 37см / 14,57" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 102см / 40,16"

DEN 431.84

Џиколилилили Мода Обични Жени Печатени Распон Висок Половината Задржи Топло Долги Панталони Целосна Должина Панталони Хеланки

40 "Колк : 105см / 41.37 " Должина : 100см / 39.43 "Колк : 100см / 39 Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув

DEN 319.84

Сончево Дете Деца Момчиња Блузи Комплети Кратки Ракави Лисја Печатење Кошула Еластична Половината Шорцеви Поставува Летни Тимови

Бебе Деца Момчиња Шорцеви Во Собата, Краток Ракав Остава Печати Кошула Со Еластична Половината Шорцеви

DEN 1.33