• Свеж
Агли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Портокалови Индустриски Области Килими, 7'9'

Агли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Портокалови Индустриски Области Килими, 7'9'

DEN 1766.40

Од стока
Во магацинот

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

180* Задебелени Фау Крзно Спална Соба Теписи Повеќенаменски Крзнени Удобен Супер Мек Тепих За Дома Бања Прозорец Орнаменти Виолетова

Карактеристики : Супер Мек Тепих : овој крзнен, удобен килим е направен со еколошки материјали кои нема �

DEN 1759.84