• Свеж
Стерлинг Сребрена РОДИУМ-Позлатени ЦЗ Кластер Прстен-Големина 6

Стерлинг Сребрена РОДИУМ-Позлатени ЦЗ Кластер Прстен-Големина 6

DEN 1248.00

Од стока
Во магацинот

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет И стил Сребрено Јадро Сребрени Спецификации Материјал Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Камен Тип-1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја-1 : Количина На Белиот Камен-1 : 13 позлата : Ширина На Родиум : 4 до 6 мм (Заострена)Карактеристика : Затворен Заден Материјал Примарен : Стерлинг сребрена комплетност : комплетна (вклучени се сите камења)голема : Форма на Ностон-1 : Третман Со Тркалезни Камења-1 : тип На Синтетички накит : рингсгендер : Женски Тип На Профил : Отворен Тип На Бекхед : Основна Боја На РАМКА : тип На Белење : модна боја : Метод На Создавање Сребрен Тонестон-1 : синтетичка Земја На Потекло : Тајланд-Шку : zx9qltyg82951 стерлинг сребрена Родиум-Позлатени Cz Кластер Прстен - Големина 6.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Furhaven Миленичиња Производи Оксфорд Затворен Надворешен Луксузен Гел За Ладење Врвен Кревет За Миленичиња За Кучиња И Мачки-Шума,

Внатрешен / Надворешен Гел За Ладење На Фурхавен Топ Ортопедска Подлога е одличен начин вашето кученце �

DEN 2079.84