• Свеж
Губотаре Боди Со Долги Ракави Комбинезон Девојки Мали Момчиња Облека Божиќен Комплет Облека На Дедо Мраз, Црвена 12-Месеци

Губотаре Боди Со Долги Ракави Комбинезон Девојки Мали Момчиња Облека Божиќен Комплет Облека На Дедо Мраз, Црвена 12-Месеци

DEN 238.24

Од стока
Во магацинот

Боди Со долги Ракави Комбинезон Руно Девојки Костими Облека За Мали Момчиња Божиќен Комплет Облека За Дедо Мраз Косплеј Надворешна Облека дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. Моден дизајн,, висок квалитет!. Лесно е за носење. Јака : О-Вратот. 1 инч = 2,54 см. Тип На Шема : Крпеница. Материјал : 90%Полиестер, 10% Спандекс. Хауба со уво многу симпатична . Ви благодариме и убав ден!. прва облека руно многу мека . Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Должина на ракавот : Долг Ракав. ви благодариме за разбирањето! ●МЕК МАТЕРИЈАЛ●Висококвалитетна памучна мешавина облека за новороденчиња од малиот брат, деликатна линија за шиење, извонредна изработка. Мека и удобна, секогаш нема штета на кожата на вашето бебе. ●УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ_ новороденче облека комбинезон со капа. "малиот брат" писмо печатени лента Долг ракав ромпер. Прицврстете го копчето за затворање на пелена, лесно за носење. Шапката ја штити главата на бебето. Послатко, а вашето малечко исто така ќе добие многу комплименти за тоа. ●За Возраста+ бебе облека момче во собата, бебе ромпери Момче Новороденче, новороденче момче ромпер 0-3 месеци, бебе оди дома облека момче зима 3-6 месеци. Вашето малечко добро ќе одговара на овој новороденче комбинезон. Ве молиме изберете ја соодветната големина ако вашето малечко е посилно од другите. ●Комплет Облека за Новороденчиња Е Најдобар подарок За новороденче што доаѓа дома облека, дневна облека, забава, парк, фотосесија за бебиња, семејни слики или подарок За роденден, облека За божиќни подароци, Нова година или други специјални прилики. Удобно и дише за носење на бебето во пролет, fall и зима. ●ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ € 1pc_ помал брат ромпер облека, машина и рачно перење. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи