• Свеж
Морски Живот Шема Во Бледи Бои Морнарица Дизајн Со Сијамски Милиони Риби Мистериозни Корални Гребени Перница

Морски Живот Шема Во Бледи Бои Морнарица Дизајн Со Сијамски Милиони Риби Мистериозни Корални Гребени Перница

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Дизајниран да одговара на секоја стандардна перница со големина или кралица .Перница не е вклучена, машинско перење и сушење .Имајќи ја оваа уникатна навлака за перници, таа ќе ја осветли вашата соба.Одлично за собирање или користење како подарок, не пропуштајте го . Дизајниран да одговара на секоја стандардна перница со големина или кралица . Перница не е вклучена, машинско перење и сушење . Имајќи ја оваа уникатна навлака за перници, таа ќе ја осветли вашата соба. Одлично за собирање или користење како подарок, не пропуштајте го.

Детални спецификации

Додатоци на производи