• Свеж
24v 1200ml Воден Котел Со Основен Електричен Котел Од Нерѓосувачки Челик За Патување Со Автомобил Користете Сребро

24v 1200ml Воден Котел Со Основен Електричен Котел Од Нерѓосувачки Челик За Патување Со Автомобил Користете Сребро

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Чаои-1 од Пазарот На Џојбај.Карактеристики 1.Голем Капацитет : 1200мл голем капацитет за задоволување на дневните потреби, двослојна вакуумска изолација против изгореници. 2.Усвојување На Биполарно Греење : Внатрешен резервоар и надворешно биполарно греење го решава проблемот со грозно и незгодно чистење на вградената цевка за греење. 3.Практично И Практично : со нормална отворена функција и се додава прекинувачот за вриење јајца, вредниот возач може да готви јајца во сообраќаен метеж или кога јадењето е незгодно. 4.Лесен За Чистење и Мазен : внатрешниот резервоар од нерѓосувачки челик 304 е мазен, а вагата лесно се чисти 5.Двослоен Силиконски Запечатувачки Прстен : Изработен од пп материјал во комбинација со силикон, отпорност на висока температура.Спецификација Тип На Ставка : Електричен Воден Котел Материјал : Нерѓосувачки Челик + PPWeight : Прибл. 1301g / 45.9 oz Voltage : 24 VPower : 200cieting Време : 40 Minutes Mode : Автоматски, Нормално Отворен Капацитет : 1200mlpackate List1 x Бојлер1 x Приклучок За Запалка 1 x Кабел За Поврзување 1 x База 1 x Прирачник 24v 1200ml Воден Котел со Основен Електричен Котел Од Нерѓосувачки Челик За Патување Со Автомобил Користете Сребро.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Машки Лабави Кошули Клиренс Облека Хавајски Копче За Плажа Етнички Маици За Печатење Празнична Мода Летни Кошули Со Кратки

Овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден Препорачано Со Ладна Вода / Не �

DEN 2.67

Плажа Морска Ѕвезда Прекривка Сет Сина Симпатична Океан Суштества Постелнина Постави Морски Школки Морска Ѕвезда Печати Тропски

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

DEN 431.84