• Свеж
Ма&Бебе ЖЕНИ Y2K Поштенски Дуксер Со Долги Ракави Улична Облека Панк Јакна Со Џебови

Ма&Бебе ЖЕНИ Y2K Поштенски Дуксер Со Долги Ракави Улична Облека Панк Јакна Со Џебови

DEN 206.72

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Џиер од Пазарот На Џојбај.Спецификации : . Пол : жени. Материјал : полиестер. Стил : секојдневен. Шема : пајажина. Боја : црна. Сезона : пролет, aut. Применлива пригода : забава, одмор. Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х Худи Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : дуксерот има шема на пајажина од кристал, долг ракав, преден џеб и патент, што ве прави да изгледате индивидуално и стилски. Целосно совпаѓање : џемпер со Качулка може лесно да се носи со разни дно, како што се фармерки, хулахопки, панталони, здолништа. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот кардиган е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мини Фустани За Жени Мода Секојдневен Ден На Вљубените Цветни Принтови Торба Џеб Долги Ракави Дуксери Дуксери Фустан Со Џебови

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Рамо До Ракав : 70см / 27.56 "Должина : 82см / 32.28" Големина : М Биста : 105см / 41.34" Рамо �

DEN 239.84