• Свеж
пгерауг палта за жени женски скелет печатење готски стил дуксери со долги ракави патент термичка качулка со џебни капути за жени црни

пгерауг палта за жени женски скелет печатење готски стил дуксери со долги ракави патент термичка качулка со џебни капути за

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 114см/44.88" рамо : 50СМ/19.69" РАКАВ : 65см/25.59" Должина : 74см/29.13" . Големина : М Биста : 120см/47.24" Рамо : 52см/20.47 "Ракав : 66см/25.98 " Должина : 76см/29.92". Големина : L Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XL Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 68cm/26.77 "Должина : 80cm/31.50". Големина : XXL Биста : 138cm/54.33" Рамо : 58cm/22.83 "Ракав : 69cm/27.17" Должина : 82cm/32.28 " Женски Палта. Женски Скелет Печатење Готски Стил Дуксери Со Долги Ракави Патент Термичка Качулка Со Џебен Палтоккарактеристики : Материјал : дами симпатична качулка е изработена од полиестер, ткаенината е супер удобна, средно истегнување, удобна, погодна за секојдневно и домашно носење.Карактеристики : Симпатичен И Уникатен Дизајн На Печатење, Дуксер Со Качулка, за пролет, лето, aut, зима, лабава качулка за дами и девојки.Дизајн : Качулка со Пуловер Со Долги ракави,Печатење,Преголеми.Повод : Удобен И стилски скокач за секојдневна облека, тренинг, шопинг, спорт, џогирање, на отворено, запознавање, училиште, одмор, патување, роденден, фестивал и секојдневно носење. Големина : S/M/L/XL/XXL; Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме одлична услуга. Сезона : Fall, Винтергендер : Женоказ : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпартман : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерски Женски Капут. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Детални спецификации

Додатоци на производи