• Свеж
Јуелијанкси Женски Вратоврска-Боја О-Вратот Градиент Контраст Боја Долг Ракав Врвот Пуловер Дуксер

Јуелијанкси Женски Вратоврска-Боја О-Вратот Градиент Контраст Боја Долг Ракав Врвот Пуловер Дуксер

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 66см/25.98" Должина : 60см/23.62" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 67см/26.38" Должина : 61см/24.02" Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 ЕУ ГОЛЕМИНА : 38 Биста : 104cm/40.94" ракав : 68cm/26.77" должина : 62cm/24.41" големина : xl Сад Големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу големина : 40 Биста : 108cm/42.52" ракав : 69cm/27.17" должина : 63cm/24.80" големина : Xxl Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 112см/44.09" ракав : 70см/27.56" должина : 64см/25.20" жени вратоврска-БОЈА О-ВРАТОТ градиент контраст боја Долг Ракав Врвот пуловер дуксер карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Фустан со дизајн На ленти и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : aut, зима Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Контрастен Стил на Боја : секси Врвови должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Дуксер Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина Големина Size Bust Sleeve Length S483496cm/37.80"66cm/25.98"60cm/23.62"M61036100cm/39.37"67cm/26.38"61cm/24.02"L81238104cm/40.94"68cm/26.77"62cm/24.41"XL101440108cm/42.52"69cm/27.17"63cm/24.80"XXL121642112cm/44.09"70cm/27.56"64cm/25.20"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Bust : 96cm/37.80"Ракав : 66cm/25.98"Должина : 60cm/23.62"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Bust : 100cm/39.37"Ракав : 67cm/26.38"Должина : 61cm/24.02"Големина : LUS Големина : 8 UK големина : 12 EU ГОЛЕМИНА : 38 BUST : 104cm/40.94"ракав : 68cm/26.77"должина : 62cm/24.41"големина : Xlus ГОЛЕМИНА : 10uk Големина : 14eu Големина : 40bust : 108cm/42.52"Ракав : 69cm/27.17"Должина : 63cm/24.80"Големина : XXLUS ГОЛЕМИНА : 12 UK ГОЛЕМИНА : 16eu Големина : 42bust : 112cm/44.09"Ракав : 70cm/27.56"должина : 64cm/25.20" НАТПРЕВАР : Совршено ЗА ЖЕНИТЕ ДА ЈА НОСАТ оваа маица со ХЕЛАНКИ, фармерки и чизми. ПРИЛИКА : Одлично за секојдневно, излегување, забава, работа, патување, дома, улица, секојдневна облека. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Облека Падне Мода Копче Надолу Врвови Плус Големина Еднобојни Врвови на Ревер женски пролетни Блузи Улични Облеки Пролет

: ХХХХХХГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125см / 49 Прилика : Совршен За секојдневен секојднев

DEN 335.84