• Свеж
во - фузул Fashion Модни Зделки

во - фузул Fashion Модни Зделки

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави Екипаж-Лабав Фустан На Вратот Фустан На Плажа Фустан Од Сонце, Расипан Миди Фустан 1.Карактеристики : класичен модел на печатење, стил на отворен грб и течно расипано дно со два странични џебови. Модерен, елегантен и дарежлив 2. Ткаенина : Еластична ткаенина, дише, мека и удобна, давајќи ви најдобро искуство со носење 3.Дизајн : Секси дизајн со врвки, привлечен среден струк го надополнува прекрасното слоевито здолниште, додавајќи повеќе сладост и женственост. 4. Прилика : Погоден За одмор/плажа/забава/одмор/меден месец/датум/матурска итн. Носете го со потпетици, сандали со врвки, обетки и преголеми очила за сонце. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно перење ладно или благо перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени. Должина НА БИСТАТА НА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ 3xl 3 X-Големи 14 18 44 125cm/49.21" 100cm/39.37" Големина : 3xl Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 100cm/39.37" Женски Летен Печатење Фустан Краток Ракав Екипажот-Вратот Лабава Фустан Плажа Фустан Сонце Фустан Набразден Миди Фустан. Фустан Со Плус Големина Секојдневна Маица Сарафан Покрива Со Џебови Празнично Печатење Фустан На Плажа Без Ракави. Материјал-Полиестер или друга Висококвалитетна Ткаенина. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Прилики : Одлично За разни сцени, Како што се плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе. Дизајн : Светли отпечатоци и забавни опции за боја обезбедуваат да се истакне и во и надвор од секоја пригода. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото. Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Женски Мини Лабава Сарафан Клиренс Цветна Печатена Облека Летна Плажа Одмор Клучалка Вратот Фустан Елегантен Секојдневен

Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден Погоден за секое место за прикажување на �

DEN 266.40

фустани за жени Жени Секојдневен Летен Цветен Печатен Резервоар Фустан Без Ракави Шуплив О Врат Лабава Плажа Краток Мини Сарафан

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 463.84