• Свеж
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактни Килими Од Портокалова Површина, 8 ' Квадратни

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактни Килими Од Портокалова Површина, 8 ' Квадратни

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Апстрактни Диња Портокалова Површина Килими, 8 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Колати Палацо Панталони Со Широки Нозе За Жени Еластични Еластични Бохо Панталони Со Висок Струк Секојдневни Широки Широки Панталони

колати Палацо Панталони Со Широки Нозе За Жени 2023 Еластична Еластична Бохо Панталона Со Висок Струк Сек

DEN 1.00

Стамзод Плус Големина Комбинезон За Жени Секси Нов Цветен Дезен Со Кратки Ракави Кружен Врат Удобен Клиренс За Костими За Капење

Секси Женска Нова Цветна Шема Со Кратки Ракави Кружен Врат Удобен Костим За Капењекарактеристики : 1.Мод

DEN 1.00