• Свеж
Современа Област За Собирање Заир Тепих Морнарица Сино-4 ' Круг

Современа Област За Собирање Заир Тепих Морнарица Сино-4 ' Круг

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Инспирирана од племенските дизајни, колекцијата Заир носи карактеристичен глобален стил во секоја просторија во која се наоѓа. Асиметричните решетки и дијамантските обрасци постигнуваат рамнотежа помеѓу геометриската и апстрактната што создава ниво на софистицираност без да биде премногу затнат. Во меѓувреме, високиот низок куп и основните бои носат ниво на удобност и забава совршено за секојдневен дом.Карактеристики : висината На Купот е 0,75 инчи боите вклучуваат за секоја опција : Слонова Коска : Слонова Коска, Црна Светлина Сина : Светло Сина, Слонова Коска, Сива, Портокалова, Сина, Црвено Сина : Темносина, Сива, Портокалова, Светло Сина, Црна Современ Стил Изработен Со Полипропиленехичен Модел не-отпорен на дамки Тип : Машински Одрекувања И Обелоденувања : Совет : нашата намера е да обезбедиме најточна можна боја при прикажување дигитални слики. Како резултат на разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и она што се појавува на вашиот екран за што не можеме да бидеме одговорни. Во некои случаи, моделите и боите може да варираат во зависност од големината. Висината на купот е 0,75 инчи. Боите вклучуваат за секоја опција : Слонова Коска : Слонова Коска, Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи