• Свеж
Ханас Блузи Женски Чипка Цветни Елек, Класичен Круг Вратот Без Ракави Резервоарот, Модни Цвеќиња Печатени Повик Лабава Одговара Ками Врвот Сина#3 XXL

Ханас Блузи Женски Чипка Цветни Елек, Класичен Круг Вратот Без Ракави Резервоарот, Модни Цвеќиња Печатени Повик Лабава Одговара

DEN 375.84

Од стока
Во магацинот

Функција : . . 1.Изработени од висококвалитетни меки ткаенини кои спојуваат чипка, кои се мазни ,пријателски за кожата, флексибилни и дишат, удобни за носење. . 2.Чипка трим круг вратот, цветни печати, без ракави, тече полите, шупливи, секојдневен стил, лабава вклопуваат лето резервоарот врвот. . 3.Ве молиме, не мијте заедно со остри предмети, или можете да ја ставите во вреќа за перење. . 4.Ние многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме. Информации за производство : Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : 95% Полиестер, 5% Опсег На Спандексиза : S, M, L, XL,XXL, XXXLOccasion : Дневен Стил : Camisolepternectern : Print Neck : Должина На Тркалезниот Ракав : Должина На Облеката Без Ракави : Редовно Вклопување : Одговара на големината што добивате : 1 Компјутер Жени Topattententions : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 40см/15,75" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 41см/16,14" Должина : 69см/27,17" Големина : Л Биста : 110см/43,31" Рамо : 42см/16,54" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 116cm/45.67" рамо : 43cm/16.93" должина : 73cm/28.74" големина : xxl Биста : 122cm/48.03" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 75cm/29.53" големина : xxxl биста : 128cm/50.39" рамо : 45см/17.72" должина : 77см/30.31" ● квалитетна ткаенина : овој симпатичен женски резервоар за чипка направен од висококвалитетна Ткаенина, мек, удобен и пријателски за кожата, прави Да се чувствувате кул Во Текот на Летото. €Дизајн€ : Круг вратот, без ракави, цвеќиња печатење, чипка трим вратот. Ласкавиот врв на резервоарот за чипка ве прави толку посебни во толпата, што може да ви помогне да добиете многу комплименти. ●Опсег На големини● : опсегот на Големини вклучува S-XXXL, овој женски фустан одговара на повеќето луѓе. ®Прилика : Погоден За клуб, ноќен клуб, забава, плажа, коктел, вечер, секојдневно, секојдневно носење и други активности за целосно да ја покажете вашата секси форма. €Натпревар : Спарете со различни фармерки, шорцеви, здолништа, џегинг, сандали или потпетици за изглед кој е лесен за љубов цела сезона!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Олиро женски кошула жени обични чипка со тркалезна врата, шулејќи го долгиот ракав пулвер, тенок блуза маица врвови женски врвови

Внимание ве молам : 1.Сешто овој врв е во азиска големина, ве молиме изберете ја големината што најдобро �

DEN 335.84

Женски Врвови Ракави Лабаво Вклопување Жени Мода Печатена Лабава Маица Ракави Со Средна Должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови

Големина : С Големина : Мали САД т : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 44см / 17.32" Должина : 64с�

DEN 3.33

Блузи За Жени Секојдневен Пад Лабава Одговара На Денот На Вљубените Мода Женски О-Вратот Долги Ракави Карирани Крпеница Печатење

YWDJ Блузи За Жени Повик Fall Лабава Одговара На Денот На Вљубените Мода Женски ОВратот Долги Ракави Карира�

DEN 287.84

Дакијан Женски Графички Маици Дозвола Женска Летна Мода Лабава Тркалезна Врата Животно Симпатична Печатење Краток Ракав Врвот

Женска Летна Мода Лабава Тркалезна Врата Животно Симпатична Печатење Краток Ракав Врвот Маица Функциј�

DEN 244.64

Продажба Летни Кошули За Жени Со Тркалезен Врат Пријатна Блуза Гроздобер Секојдневен Лабав Капка Рамо Сонце И Месечина Графички

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜ ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, то�

DEN 1.00

дуксер тклпехг За Жени Есенска Облека Со Долги Ракави Пердув Печатење Блуза Со Долги Ракави Лабава Графичка Маичка Удобни Дуксери

&& : Нашата големина Е азиска големина, треба да изберете една големина нагоре кога купувате.&& : Ве молиме

DEN 244.64