• Свеж
Педорт Машки и Големи Машки Пуловер Качулка Кошули Со Долги Ракави Туника Блузи За Хеланки Темно Сива, М

Педорт Машки и Големи Машки Пуловер Качулка Кошули Со Долги Ракави Туника Блузи За Хеланки Темно Сива, М

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Разновиден, удобен и задолжителен дуксер за вашата гардероба. Овој Машки Дуксер Со Качулка со Качулка од Педорт е совршен слој за вашиот активен или секојдневен изглед со мека ткаенина. Спарете го овој дуксер со вашите омилени хеланки или шорцеви за стил на одмор или кога сте во движење за ден исполнет со активности. Тоа е добар избор за мажи и мажи. Ако сакате лабав ефект, ве молиме земете разумно зголемување на големината. Преголем Дуксер Со Качулка За Мажи. Материјал : Полиестер и Вискоза,лесни, меки и дише,ве загреваат во fall и зима. Дизајн : Пуловер На Вратот На Екипажот Мажи преголеми Дуксери, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави,есенски тимови За Мажи,мода и секојдневен стил,внатре е густ и навистина мек,стандардна големина, дуксер што оди со се. Натпревар : Овој Есенски Моден Дуксер е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : Пуловер Дуксер За Мажи,погоден за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јого, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Совети : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бесплатно гравура персонализирана ѓердан ароматерапија лотос есенцијално масло прилагодлив не'рѓосувачки челик лизгач на ѓердан

Нашите парчиња дифузер за есенцијално масло се опремени со сè што ви треба од кутија за подароци до 12 чу�

DEN 2.00