• Свеж
Кошула, Физикална Терапија Кошула, Физикална Терапија Маица Маица

Кошула, Физикална Терапија Кошула, Физикална Терапија Маица Маица

DEN 303.20

Од стока
Во магацинот

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . * Бела+Платнена Кошула * Висококвалитетна Ткаенина * 100% чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои) * Лесна ткаенина (4,2 мл/ид2 (142 г/м2)) * малопродажба * етикета за кинење * работи верно на големината * Процесот На Печатење е ДТГ или Директно До Облеката.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кокопеунти Маици Со Долги Ракави За Жени Секси Облечени Блузи За Жени Основни Обични Дами Врвови На Екипажот Стилски Тенки Кошули

Маици кошули За Жени Големина : С~Л Материјал : памучни кошули со кратки ракави за жени тенок фит обична ц

DEN 1.33

Бели Туника Блузи За Жени, Модни Кратки Ракави Екипажот Во Облик На Срце Обична Лабава Маица Женски Блузи И Блузи Облечени Долна

Окбоп врвовите се изработени од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу растеглив �

DEN 254.24