• Свеж
Мини Камен За Острење, Безбедна Алатка За Острење, Ефективен Хотел За Кујна

Мини Камен За Острење, Безбедна Алатка За Острење, Ефективен Хотел За Кујна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

10000# Мрежа Мини Острење Камен Мелење Острилка Нож Полирање Мелење Кујнски Алат Спецификација : мини каменот за острење е направен од висококвалитетен камен, кој е доста погоден за носење. Се користи за мелење и усовршување на рабовите на металните алати и апарати.Често се користи за острење мали големини на ножеви, ножици, длета, итн. Карактеристики : 10000 мрежи висококвалитетниот камен за острење обезбедува одлични резултати на острење. Направено од премиум материјали, поефикасно се изострува и може да се користи некое време. Каменот за острење е многу мал и мини, пренослив и удобен за употреба. Двете страни се достапни за острење и мелење. Се користи за острење мали големини на ножеви, ножици, длета, итн. Спецификација : Состојба : Материјал : Камен Ронки : 10000# Боја : Зелена, Белаопционална Големина : Прибл. 5х2х1цм/1, 97х0, 79х0, 39во Тежина : Прибл. 30гр/1.1 Мл Пакет Листа : 1 х Мини Острење Камен Забелешка : 1. Ве молиме имајте предвид дека овој камен за острење е во многу мини големина пред наддавање. 2. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 3. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. 10000 мрежи висококвалитетниот камен за острење обезбедува одлични резултати на острење. Направено од премиум материјали, поефикасно се изострува и може да се користи некое време. Каменот за острење е многу мал и мини, пренослив и удобен за употреба. Двете страни се достапни за острење и мелење. Се користи за острење мали големини на ножеви, ножици, длета, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Алатка За Поправка На Острилка На Шрафцигер, Држач За Острење На Шрафцигер Исклучителна Изработка Висока Јачина За Индустриска

Водич За Острење Шрафцигер Пренослив Рачен Часовник Шрафцигер Алатки За Поправка Спецификација : Тип Н�

DEN 2.67