• Свеж
вефуесд карго панталони женски панталони за жени женски цврст комбинезон долги ракави возбудлив слој вратоврска мини краток ромпер комбинезон товарни панталони ?

вефуесд карго панталони женски панталони за жени женски цврст комбинезон долги ракави возбудлив слој вратоврска мини краток

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од Големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : Половината : 61-87см/24.02-34.25 "колк : 73-107см/28.74-42.13 "Должина На Дното : 89см/35.04". Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43 "Колк : 76-110см/29.92-43.31 "Должина На Дното : 92см/36.22". Големина : Л Половината : 67-93см/26.38-36.61 "Колк : 79-113см/31.10-44.49 "Должина На Дното : 95см/37.40". Големина : XL Половината : 70-96cm/27.56-37.80 "колк : 82-116cm/32.28-45.67 "Должина На Дното : 98cm/38.58". Големина : ХХЛ Половината : 73-99см/28,74-38,98" колк : 85-119см/33,46-46,85" Должина На Дното : 101см/39,76" Женски Цврст Комбинезон Со Долги Ракави, Мини Краток Ромпер Комбинезон Карактеристики : овој симпатичен ромпер фустан со уникатно деколте, можете да го носите како низок квадрат деколте, Исто Така, Може да се прилагоди како ромпер надвор од рамото, и двата начина можат да создадат Шик и секси стил. Спарете ги овие секси бохо ромпери со голи раменици со патики или потпетици за модниот изглед.Ткаенината погодна за кожата е мека и удобна, исто така е лесна и дише и посоодветна за лето/пролет.Долги ракави, низок квадратен врат, надвор од рамото, половината на вратоврската, цврста боја, еластична деколте и манжетни, двослоен раб на возбуда, затворање на задниот патент, комбинезон за шорцеви, шорцеви за ромпер за жени, над должината на коленото, линија, тенок фит, замав и елегантен гроздобер ромпер. Вратоврска ромпер погоден за клуб, забава, свадба, свечена, дипломирање, вечер, излегување, шопинг, ноќен состанок, одмор, работа, fall или пролет.Нежно миење на машината. Не избелувајте.Сезона : Пролет, лето, есенска пригода : Дневен Стил : Симпатична, секојдневна облека : одговара точно на големината содржина на пакетот : 1 х Комбинезон. Шорцеви За Жени Јога Панталони Кожени Панталони За Жени Спортски Панталони Женски Карго Панталони Женски Фармерки За Жени Панталони Со Широки Нозе За Жени Ленени Панталони За Жени Карго Панталони За Мажи Машки Спортски Панталони Фармерки За Мажи Комбинезони За Жени Машки Шорцеви Капри Панталони За Женски Машки Панталони Женски Панталони Товарни Панталони За Мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пијанпијанци Апстрактни Скулптури Месинг Јазол Скулптура Статуа Маса Тикви За Домашен Декор Лисја Мини Вештачки Декор За Ноќта

Вклучен пакет : комплет симулациски костуми Од тиквападни Декор Фаворизиракомплетот за декор од тиква �

DEN 89.28

Летна Симпатична Капа За Миленичиња Кучешка Капа Летна Тенка Капа За Миленичиња Капа За Кучиња Сонце Чипка Сонце Капа За Кучиња

Прилагодливата и сигурна тока лесно може да се вклопи од сите големини, не е лесна за олабавување и безб�

DEN 1.00