• Свеж
ВЛЕЧЕНИ Машки Дуксери Качулка Пуловер Панталони Тренерки Комплети Секојдневно Удобно Џогирање Костуми За Активна Облека со Џебови

ВЛЕЧЕНИ Машки Дуксери Качулка Пуловер Панталони Тренерки Комплети Секојдневно Удобно Џогирање Костуми За Активна Облека со Џебови

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Бела/Црвена/Виолетова/Црна/Розова/Светло Сива/Темносина/Портокалова/Каки/Сина/Темно Сива. Шема : Цврста Боја. Стил : Секојдневен. Јака : Со Качулка. Должина На Ракавот : Долго. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Применлив Пол : Машки. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Отворено. Содржина На Пакетот. 1 х Дуксер. 1 х Спортски панталони. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Материјал : полиестерски материјал, мек и удобен, овој костум е издржлив. Погоден за пролет ,umn и зима. Содржина на пакетот : вклучени се спортски дуксери и панталони со Долги ракави. Дизајн : Два топли џебови за раце, ребрести манжетни,хауба за врвки, соодветни панталони имаат еластичен ребрест појас со внатрешен кабел за влечење за прилагодено вклопување. Прилика : спортски тренерки со качулка за мажи ,одлични за активности на отворено, улична облека, работа, лежење дома или само секојдневна облека.Одличен избор за подароци за татковци, синови, момчиња и пријатели. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАНО : Ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања. Ние ќе ги вложиме сите напори да ви го дадеме најдоброто решение и да се чувствувате задоволни.

Детални спецификации

Додатоци на производи