• Свеж
Колиша Дами Платформа Сандали Плажа Сандала Спортски Чевли Одење Мрежа Лето Беж 7.5

Колиша Дами Платформа Сандали Плажа Сандала Спортски Чевли Одење Мрежа Лето Беж 7.5

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Лежерни Сандали, Спортски Сандали Тип На Шема : Еднобојна, Мрежеста Горна Боја : црна, беж (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горниот Дел материјал : Meshoutsole Материјал : Puheel Тип : Клин, Платформа За Прицврстување : Чипка Тип На Прсти : Отворен Toetube Висина : Ниска Топ Сезона : Лето Прилики : Секојдневен, Дневен, Внатрешен, Надворешен, Одмор, Плажа, забава, Свадбени Карактеристики : 1. Лесни и Подигнати : сакаме платформи да ни дадат поттик во висина и овие обични сандали на платформата се носат во текот на целиот ден.2. Платформа Единствена : Клин платформа пета, стабилна и обезбедува ефект на зголемување, го издолжува односот на висината и лесно се совпаѓа.3. Дизајн : спортските сандали имаат елегантен отворен прст, мрежест горен дел, врвка напред, истегнување на ременот за глуждот за лесно ставање и исклучување. Совршен за секојдневен, спортски и моден изглед.4. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : надворешниот ѓон од бранови што не се лизга има добро триење што ќе ви помогне да одите постабилно и побезбедно.5. Сандали во спортски стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. Подигнете го вашиот изглед за секоја пригода, како што се забава, работа, состаноци, свадба, шопинг, роденден, празници итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Женски Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) САНДАЛИ НА ПЛАТФОРМАТА : однесете секојдневно и удобно на следното ниво со Сандалите На Платформата. Мрежестиот горен дел, со врвка напред, ќе ја одржува вашата нога цврста за целодневна удобност. МАТЕРИЈАЛ ЗА УДОБНОСТ : сандали со клин На Платформа за жени со удобен мрежен материјал близу до вашата кожа, држете ги стапалата и глуждовите подалеку од триење, опуштете ги стапалата цело време. ПРИЛАГОДЛИВ : Сандалите На Платформата за жени се дизајнирани со врвка нагоре. Жените спортуваат секојдневни сандали со мрежеста вамп и еластична лента за глуждот, обезбедуваат дека работи за сите стапала со различна големина и избегнуваат цврсто или лабаво чувство на стапалата, за удобно вклопување и лесно лизгање и исклучување. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : Овие женски сандали со платформа за клин се уникатни ѓонови со текстура, издржливи и обезбедуваат многу влечење. Вашите стапала нема да се лизгаат, да се свртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие платформи!. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие спортски сандали чевли! Имаме класични бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за секојдневна облека!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јамки Девојки Зимски Палта Мали Деца Летни Јакни За Сончање Печатење Надворешна Облека Со Качулка Палта Со Патент Девојки Деца

Детски Деца Летни Јакни За Сончање Печатење Надворешна Облека Со Качулкамоден дизајн, 100% Сосема Нов, кв�

DEN 607.84

Пуавкоер Женски Моден Принт Халтер Здолниште Сплит Костим За Капење Со Висок Струк Двослоен Костим За Капење Спортски Градник

Материјал : Најлон, Спандекс Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монит�

DEN 447.84

Бинмер Рачен Пренослив Караоке Машина Дома Ктв Плеер Со Рекордна Функција Роденден На Домашна Забава Компатибилен Со Сите Паметни

***Добредојдовте да го купите овој производ Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со квали

DEN 639.84