• Свеж
Женски Шорцеви Обликувана Облека Печатена Контрола На Стомакот Обликувач На Тело Гаќи Со Висок Струк Тренер За Половината За Кревање Задник

Женски Шорцеви Обликувана Облека Печатена Контрола На Стомакот Обликувач На Тело Гаќи Со Висок Струк Тренер За Половината За

DEN 223.04

Од стока
Во магацинот

Женски Шорцеви Обликувана Облека Печатена Контрола На Стомакот Обликувач На Тело Гаќи Со Висок Струк Тренер За Половината За Подигнување На Задникот. Карактеристики. Печатен, широк појас и дизајн со висок струк, лесен за ставање и соблекување, високата еластична ткаенина нема да направи да се чувствувате задушено, ќе ви овозможи лесно да имате убави задникот и природни облини. Одлично за сите прилики, како што се постпартална, свадба, секојдневен живот, теретана, забава, клуб, прослава, фестивал и канцеларија, што ви овозможува без напор да ги покажете своите облини!. Големина (кг)тт. мпрепорачана Тежина : т45-55. Л Препорачана Тежина : т55-70. XLПрепорачана Тежина : t70-80. XXLПрепорачана Тежина : t80-100. Големина (лб)тт. мпрепорачана Тежина : т99-121. Л препорачана Тежина : т121-154. XLпрепорачана Тежина : t154-176. XXLПрепорачана Тежина : t176-220. Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Најлон. Стил : Мода. Пол : Жени . Сезона : Цела Сезона. Количина : 1 парчиња. Шема : Печати. Боја : Црна, Тон На Кожата. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женска Облека. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Зголемете Ја Самодовербата : шорцевите за жени можат да ви го скратат половината и да ни ја изгубат половината, а уникатно дизајнираните колкови можат да ви помогнат да го затегнете и подигнете задникот, истакнувајќи ја совршената крива на песочен часовник. Еластична и Удобна : облеката за контрола на стомакот за жени е изработена од најлон, која е удобна за вклопување, еластична, ја отстранува влагата, дише и нежно го контролира стомакот. Многу Прилики : шорцевите за кревање задник за жени се совршени за сите прилики, како што се постпартална, свадба, секојдневен живот, теретана, забава, клуб, прослава, фестивал и канцеларија, што ви овозможува без напор да ги покажете своите облини. Облека со висок Струк : Печатена, широк појас и дизајн со висок струк, лесна за облекување и соблекување, висока еластична ткаенина нема да направи да се чувствувате задушено, нека имате убави задникот и природни облини лесно. Појавување : шорцевите за облекување контролата на стомакот може да се носат со секоја облека, како што се здолништа, фармерки или хеланки, за природно стилски и тенок изглед, исто така идеален подарок за секоја жена која се грижи за обликот на телото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Гаќи Без Траги, Гаќички За Затегнување На Саќе Од Графен И Обликување На Телото, Гаќи За Обликување На Телото Бодибилдинг

Sleepwear Блузи со Панталони Чисто и Отпечатоци Pajama Поставува Долг Ракав Сечење на Врвот и Панталони Pajama Сет

DEN 159.04

Ленаго Женска Беспрекорна Долна Облека Дами Обликувач На Тело Абдоминален Кревач Обликувач На Колкови Висок Струк Истегнување

77 "Колк : 80см / 31.47 "Колк : 64см / 25 Нашите боди за излегување жените можат да се носат под облека, но и да се но

DEN 191.84

Лолмот Саќе Долна Облека Памучно Меѓуножје Беспрекорни Женски Среден Струк Саќе Панталони Обликување Ултра Цврста Контрола Беспрекорна

Долна Облека од саќе За Женски Среден Струк Беспрекорна Чиста Памучна Долна Облека Со Висок Растегнува�

DEN 3.33

Тенки Женски Гаќички За Обликување На Телото Со Висок Струк, Цврста Контрола На Стомакот, Гаќи За Слабеење, Шорцеви За Обликување

90% Најлон, 10% Спандекс Увоз Машинско Перење ОБЛИКУВАЈТЕ ЈА ПОЛОВИНАТА ПОБРЗО Беспрекорните гаќички за о�

DEN 175.84

Себтили Бремена Женска Долна Облека Чист Памук По Бременоста Низок Струк Абдомен Поддршка Беспрекорна Тенка Летна Голема Големина

Бремена женска долна облека чист памук по бременоста низок појас абдомен поддршка беспрекорна тенка ле

DEN 159.04

Ригаи Дама Гаќи Шупливи Мека Голема Еластичност Еластичен Издржлив Висок Струк подигнат Тесен Струк Женски Гаќи За Секојдневно

Опис : гаќичките со висок струк можат добро да го заштитат вашиот стомак и да направат стомакот да изгле�

DEN 303.84

Облека за обликување со висок Струк За Жени Контролирајте Гаќички За Слабеење Обликувач На Телото Компресија Долна Облека Стомачен

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаYYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д�

DEN 2.67

Жени Висок Струк Постпартални Стомачни Панталони Цврсто Тело За Контрола На Стомакот Анти - Лесна Безбедност Машки Шорцеви Долна

Спецификации : Тип На Шема : Цврст Сексуално Сугестивно : Не Тип На Пораст : Висок Пораст Непристојна Сли�

DEN 3.00