• Свеж
Сигурен Отварач На Дупки Специјален Дизајн На Отворање Зголемете Ја Брзината На Дупчење Алатки За Удирање Високоефикасен Производител На Дупки За Керамички Плочк

Сигурен Отварач На Дупки Специјален Дизајн На Отворање Зголемете Ја Брзината На Дупчење Алатки За Удирање Високоефикасен Производител

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис : погоден е за нерамна земја, бидејќи има прилагодлива висина од 1 до 15мм, фино подесување на основата за да се надмине тресењето кога ќе наидете на нерамна земја.Гумената основа има комбинација против лизгање и отпорна на абење со двоен ефект, која го штити подот додека ја намалува бучавата.Главното тело е изработено од нерѓосувачки челик и силикон, а површината е насликана, антикорозивна и анти- ' рѓа.Постојат 9 различни големини за да изберете from.It погоден е за софи, кабинети, ноќни маси, масички за кафе и друг мебел.Име на предметот : Материјал За Нога За Мебел : Нерѓосувачки Челик,Силиконски Карактеристики : Анти-лизгање, Повеќекратна Употреба, Прилагодливи Детали За Големината : Големина : 50мм, Висина : 5см/2", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2,4 " (Прибл.). Големина : 60мм, Висина : 6см/2.4", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2.4 " (Прибл.). Големина : 80мм, Висина : 8см/3.1", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2.4 " (Прибл.). Големина : 100мм, Висина : 10см/3,9", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2,4 " (Прибл.). Големина : 120мм, Висина : 12см/4.7", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2.4 " (Прибл.). Големина : 150мм, Висина : 15см/5.9", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2.4 " (Прибл.). Големина : 180мм, Висина : 18см/7.1", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2.4 " (Прибл.). Големина : 200мм, Висина : 20см/7,9", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2,4 " (Прибл.). Големина : 250мм, Висина : 25см/9,8", Основа : 5см/2", Должина : 6см/2,4 " (Прибл.). Прилагодлива Висина : 0мм-15мм/0 "-0,6" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Нога За Мебел специјалниот дизајн на отворање на главата го прави отстранувањето на чипот лесно и брзо. Исклучителната и висококвалитетна изработка го прави долг работен век. Неговата мала отпорност на сечење овозможува да се зголеми брзината на дупчење. И површината на процесот на галванизација го прави многу отпорен на абење и отпорен на ' рѓа. Изработен од материјал од шмиргла, тој е многу издржлив за употреба. Постојат седум спецификации (10мм, 25мм, 40мм, 55мм, 70мм, 80мм, 100мм) во овој сет. Погоден е за отворање дупки во мермер, стакло, керамички плочки, подни плочки итн. и може да се користи за дрво монистра.

Детални спецификации

Додатоци на производи