• Свеж
Замена Сијалица За Џенерал Електрик PSS29MGMBBBB Фрижидер-Компатибилен Џенерал Електрик WR Сијалица

Замена Сијалица За Џенерал Електрик PSS29MGMBBBB Фрижидер-Компатибилен Џенерал Електрик WR Сијалица

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Замена Џенерал Електрик ПСС29МГМБББ Сијалица-Ја Заменува СИЈАЛИЦАТА WR02 X12208. Ве молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Замена Општи Електрични PSS29 MGMBBB Сијалица. Ја заменува Сијалицата General Electric WR02 X12208. Истата голема осветленост загарантирана. Супериорни-изработени нишки за долготрајна осветленост. Квалитетно стакло и пакување, така што светилките ќе се појават во фабричка состојба. Спецификации : S6*46mm E12 12 V 6 W.

Детални спецификации

Додатоци на производи